manželství a rodina

27. října 2008 v 14:42 |  vtipy
Malý synek jménem Jiříček se ptá otce: "Proč je Tichý oceán tichý?" Tatínek se zlobí: "Nemůžeš se zeptat na něco rozumnějšího?" "Tak tedy jo. Jak vlastně umřelo to Mrtvé moře?

"Tati, pes Ti žere svetr!" "Jen ho nech synku, alespoň on má po dlouhé době něco teplého v žaludku."


"Jsem tak ráda, že už se s manželem nehádáte. Včera jste byli tak svorní, jak jste štípali to dřevo," povídá sousedka.
"My jsme neštípali dřevo, my jsme si dělili nábytek."

"Už jsi slyšela, Jiřino, že spolu Novákovi nemluví? A co je toho příčinou? Paní Nováková požádala manžela o 380Kč, že chce jít do salónu krásy a on jí dal tisícovku."

Stěžuje si chlápek kámošovi: "Mám to já smůlu. Potrefily mě dvě katastrofy po sobě." "Jo? Jaké?" "Když jsme se vrátili z dovolené, našli jsme byt vykradený." "A druhá?" "Když to žena viděla, řekla mi: Když už je byt prázdný, vymalujeme tady!"


Novomanželé po první hádce: Manželka: "Víš co, miláčku? Abychom předešli další takové hádce, tak až budeme mít na něco stejný názor, tak budeš mít pravdu Ty a když různý, pak budu mít pravdu já!"

Tati, nevíš kolik se do podprdy vejde králíků? Asi dost,co? Když se tam vejdou dvě kozy."

Po milování se svěřuje kovboj paničce: "Víte, ranč je to jedin é, co mám. Chtěl bych umřít s botama na nohou." "Tak se rychle obujte, na příjezdové cestě parkuje můj manžel, šerif."

"Paní Dvořáková, vy se prý chcete nechat rozvést?"
"Ano, chci!" "A proč?"
"Letos v létě jsme byli na chalupě, já jsem si ráno šla zaplavat a manžel mě pozoroval dalekohledem."
"A kvůli tomu se chcete nechat rozvést?"
"No jo, ale on ten dalekohled měl na kulovnici!"

Proč jste zabil svou manželku? Prože mi pořád dávala nějaké rady. Doufám, že dobré rady. Ano, říkala mi: Jestli chceš mít klid tak mě zab.

Jsou takhle manželé večer v posteli. Manželka si prohlíží prsa a pak řekne Lojzovi "Nemyslíš si, že mám malý prsa? Mě přijdou malý." Lojza na to "Zkus si je třít toaletním papírem" a manželka "Proč? Ty myslíš, že to bude mít nějaký efekt?" Lojza odpoví "Asi jo, koukni se na svůj zadek"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama