Prosinec 2008

největší trapas

30. prosince 2008 v 20:40 soutěže:D**
ted mi mozes poslat tvůj trapas na mail katyka997.mucinka@seznam.cz vyberu ten nejlepší

nejhezčí colorka

30. prosince 2008 v 20:33 soutěže:D**
udělej si vlastní colorku a pošli mi ji na email-katyka997.mucinka@seznam.cz a já vyberu tu nejhezčí
nápověda jak si udělat vlastní colorku:stáhni si program ZDE

a pak si vlož nějakou fotku nebo si stáhni obráze na colorizování to je všechno


emo hair♥

23. prosince 2008 v 21:42 videika

emo,scene make up

23. prosince 2008 v 21:40 videika


videa

23. prosince 2008 v 21:34 vanessa anne hudgens
začínám

23. prosince 2008 v 11:23 ♥slovní kopaná♥
jak se to hraje:já řeknu slovo například autO a ty řekneš něco na končící písmeno(o)OpicE,elektřinA atd...

POČÍTAČ

PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ DAKŠÍ SLOVA

optické klamy3

22. prosince 2008 v 13:55 *optické klamy*
zadívej se do prostřed na bod a hlavou se vzdaluj a přibližuj


optické klamy2

22. prosince 2008 v 13:52 *optické klamy*
pořádně se podívej,jsou tam dva obrázky-tvář ženy a 2 koni

tady je zase lebka a 2 lidi


optické klamy1

22. prosince 2008 v 13:50 *optické klamy*

zadívej se na obrázky asi 30 vteřin a pak na stěnu....vidíš to????


něco o scene♥

22. prosince 2008 v 13:21 ♥GIRLS WORLD♥
Takže Scene styl je styl pdobný Emo stylu, ale jistě po přečtení tohoto článku naleznete jisté odlišnosti,které dělejí z těchto stylů dva různé.
Scene peple většinou poslouchají HC,Metal,Punk,EMO a někdy i Rap.Scene milují konzerty.
A jak se oblíkají takoví scene people?
Ve většině případů nosí úzké mrkváč, ale ty nemusejí být narozíl od těch co nosí emaři černé.Scene girls také často nosí jeansové nebo černé sukně. Na nohou scene lidé nosívají boty značky Vans (slip-on),old school Adidas,Nike nebo kotníkové Converse. Plátěnky většinou nosívájí na každé noze v jiné barvě nebo alespon různo barevné tkaničky.Scene girls také často nosí balerínky. Trika, do kterých se oblíkají scene people bývají většinou veselých barev, s potisky oblíbených kapel.Další potisky,které scene často nosí jsou: dinosaui,motýlci,pistole Hallo Kitty,ptáci,srdce,lebky...
Doplnky u holek bývají většinou mega velké nebo mega dlouhé korále kolem krku. Na krk si také často věší klíče
,srdce,motýli, lebky....Dalším podstatným doplnkem jsou velké sluneční brýle s černým nebo bílým rámen, čím větší,tím lepší. Scene girls mají ve vlasech sponky,mašličky nebo skřipečky. Scene boys obvykle nosí na řetízků u pásku zavěšený klíče.Scene lidé mívají v šatníku několik bandana šátků (černé,červené bílé), ty nosí na hlavě,ovázané kolem klobouku nebo kolem krku.Kluci mívají klobouky,
Vlasy mívají scene různých dílek,většinou tmavé,nebo peroxidové barvy oživené o
pramínky svítivích barev.
Scene lidé tráví spousty času na myspace,kde hledají nové
kapely a pidávají si do přátel spousty lidí.Scene také mají specialni slovnik,rádi použivaji slova jako grrrr, kiid a
prostě si přidávají písmenka do slov.
Většina scene se hlásí k sXe, někteří jsou vegetariáni,nebo se snaží jíst maso jen v omezeném množství. V menšině případů scene nepijí a ni kafa,protže obsahuje kofein a i ten se může stát drogou.
Scene lidé o sobě nikdy neříkají ,že jsou scene, protože je pak ostatní považují za pozéry a s pozérama se nikdo nebaví. Také by měli vědět histori kapel,které poslouchají.Scene jsou toho názoru,že pokud se někdo stane Scene ze dne na den tak prostě provede drastickou změnu svého vzhledu i osobnosti a to je rozhodně špatně.Uplakaný a věčně stěžující si bude označen za pozéra nebo hůř za EMO.

jak se stát scene♥

22. prosince 2008 v 13:20 ♥GIRLS WORLD♥
  • oblékej se výstředně - scene nosí barevná trika s vtipným potiskem (třeba Hello Kitty) nebo potiskem oblíbené kapely, krátké sukně, pro kluky těsné kalhoty a uplé triko.
  • scene mají šílený účes, jakékoliv barvy, do vlasů si dej barevné, veselé sponky.
  • nechej si udělat piercing, třeba ve rtu, tunel do ucha, nebo prostě tam, kde se ti to líbí.
  • buď přátelská k lidem, buď středem pozornosti, scene má hodně přátel. Někde jsem četla s každým se objímej, ale to mi přijde jako hloupost a přetvářka.
  • choď na koncerty, poslouchej co chceš - punkrock, indie, rap, metal…
  • udělěj si profily na internetu, třeba na Myspace a nalákej na ně co nejvíce lidí, povídej si s ostatními scene kids, vyměňuj si svoje scene fotky atd. Je toho spousta, mnoho scene girls se stalo na internetu opravdu slavnými.
  • scene netvrdí že jsou scene, scene jsou prostě sví
  • buď svá/svůj a bav se - buď scene!

*PeRliČky♥

22. prosince 2008 v 12:40 ♥GIRLS WORLD♥
1 Perličky
"Miluju holčičí úsměv. Nádherně prosvítí každou tvář!" říká Patrik, 17. Ukážeš, že jsi přátelská a přístupná.
2 Stylovka
"Holka musí mít svůj styl," tvrdí Pavel, 19. Takže se určitě vyplatí zapracovat na svém vzhledu!
3 Grandiózní vstup
"První dojem je nejvíc. Vždycky do místnosti vejdu se vzpřímenou hlavou," říká Betka, 17.
4 Doučování
"Zeptej se ho, jestli nechce společně šprtat na písemku," radí Iva, 15. "Pokud jsi dobrá, bude tě mít za intelektuálku. A jestli v tom pokulháváš, získá pocit, že je borec:-)."
5 Lichometnice
"Něco konkrétního mu pochval, ale radši ať to není zadek. Toho by se mohl leknout." - Jitka, 16
6 Think PINK
"Když chci působit něžně, což na ně platí, obléknu si něco růžového. Plno kluků už mi řeklo, že holky v růžovém si všimnou vždycky." - Iva, 16
7 žádné předsudky!
"Nepřistupuj k němu už předem jako k ,lůzrovi‘. Uvidíš, že na něm hned najdeš plno dobrejch věcí," myslí si Anička, 18.
8 Vysmátá
"Kluci trpí na holky, které si ze sebe dokážou udělat srandu," tvrdí Betka.
9 "Džouky"
Lehké slovní dobírání a vtipkování je podle Milana, 16, spolehlivou návnadou.
10 Správný záměr
Když jsi s klukem, zaměř svoji pozornost jen a jen na něj. Ostatní mužskou populaci nech plavat. "Jinak nepoznám, jestli se ti fakt líbím, nebo prostě flirtuješ s kýmkoliv." - Marek
11 Omamný závoj
Používej lehkou vůni, kterou si dobře zapamatuje. "Kdykoliv ji pak ucítí, vzpomene si na tebe," říká Jitka, 16.
12 Nakloněná rovina
"Když si povídáte, nakloň se k němu (trochu!) a víc otevři oči (s mírou!:-)." - Ája
13 Ptej se
"Využij místa, kde se oba pohybujete. Pokud ho moc neznáš, nahoď nevinnou otázku jako ,Netušíš, jestli lístky na Korn jsou už vyprodané?‘ Dokážeš tak i míru vkusu:-). Anebo na zastávce: ,Ta devítka zrovna ujela, nebo mám výjimečně štěstí?‘ Hlavně odvahu!" povzbuzuje Jitka.
14 Sebedůvěra není nafoukanost
"Holka potřebuje vědět, že jí to sluší, aby se cítila se dobře. To ale ještě neznamená, že se musíš chovat nafoukaně," tvrdí Anička.
15 Pojmenuj ho
Jak jednoduché! Pokud znáš jeho jméno, oslov ho jím. Bude podvědomě cítit zájem a blízkost.
16 Udělej "voči"
"Místo přímého očního útoku na něj mrkni jen tak přes rameno, a až tě zaznamená, po chvilce to zkus znovu. Kouká? Máš ho:-)!" - redakce CG!
17 "Otevři" uši
"Člověk se rád poslouchá, ukazuje tak svou důležitost," říká vztahová specialistka Ája. "Nech ho mluvit a naslouchej, dokážeš mu tak svou pozornost."
18 Skamaraď se...
...s jeho přáteli, spolužáky, přítelkyněmi jeho kámošů. Mnohem snáz tak budeš v dosahu jeho radarů:-).
19 Ukaž, co tě baví
"Mátě něco společného? Tohle by tě ještě včera ani ve snu nenapadlo, co:-)? Dej mu to vědět! Namixuj třeba CD s vaší oblíbenou hudbou," mluví ze zkušenosti Anča.
20 Nech si pomoct
"Chlapi se rádi cítí nepostradatelní, tak ho bez obav požádej o pomoc s čímkoliv. Ať je to ale radši něco, co fakt potřebuješ," říká Lukáš.
21 Pozvi ho někam
Hrůzostrašné, my víme. Abys zmírnila nervy, zkus hromadnou akci. "Zmiň se, že partička se chystá do kina, jestli se nechce připojit." - Betka
22 Nakopni se
Klukům neunikne holka, která je nadšená a zapálená do svých zájmů. "Jakmile tě něco hodně baví," stojí si za svým Patrik, "je jasné, že si toho všimnu."
23 Vlasová technologie
Vtipné gumičky a sponky, copánky, culíky - to všechno přitáhne pozornost. Ale bacha, ať nevypadáš jako naivní "lolitka":-). "Vždycky mě dostane, když si holka - - jen tak, mezi řečí - nechá spadnout pramen vlasů do obličeje a zase ho odhrne. Je to taková jemná, čistě holčičí věc," přemítá Marek.
24 Nikdy ne stíhačka!
"Když kluk ucítí, že děláš psí kusy, aby ses mu přiblížila, zablokuje se," varuje Honza. "Většinou stačí jen lehce ubrat na síle, aby mu to došlo a přišel sám. S citem:-)!"
25 Ty a zas jen ty
Zbývá už jen P.S. Buď sama sebou! "Holka, která je svá a v pohodě, mě přitahuje stokrát víc než taková, která se pořád kontroluje a musí být za každou cenu dokonalá," shrnuje Milan.

♥Jak poznáš že tě má kluk rád?♥

22. prosince 2008 v 12:37 ♥GIRLS WORLD♥


1. Pamatujte si i maličkosti
Máš narozky a přáníčka se nehrnou? Není si nikdo schopen zapamatovat datum tvého narození, dokonce ani nej kámoška? Pokud tě tenhle kluk miluje, věř, že bude první, kdo se přiřítí s kyticí růží a úhledně zabaleným dárkem. A to si tvůj den D nemu-sí ani zvýraznit v kalendáři - drží ho pevně v paměti. A nejen narozky! Divila by ses, co si kluci pamatují. Vysype z rukávu, v jakém znamení jsi zrozená, co ti dal loni k Vánocům a jak úžasně jsi vypadala předloni na Silvestra. Cokoli jsi mu kdy řekla, má pečlivě ,zaarchivované" ve své hlavince. Pokud o tobě zná každý detail, měla by ses mít na pozoru - tenhle kluk totiž po tobě dooost pálí:-).

2. Jeho přátelé = tvoji přátelé
Spousta kluků dost striktně odděluje partu a svou holku. Vyhrazuje si čas na romantické chvilky se svou dívkou a na pánské jízdy s kámošema, při kterých sáhodlouze probírají fotbálek, ,roštěnky", novou mechaniku XT playstationu a nové modely aut. Pokud ale kluk svou dívku (nebo zatím kámošku) opravu uznává, nebojí se ji vzít i do party. V jeho očích jsi přece úžasná bytost, tak proč by tě měl před ostatními schovávat? Naopak - rád se pochlubí, jak vtipnou a hezkou kámošku má. Pokud se tě tedy tvůj idol chystá vzít s sebou do party svých dobrých kamarádů, snaž se být přirozená a určitě na ně zapůsobíš. A být zadobře s jeho kamarády je pro tebe největší výhra. Teď už máš ke svojí lásce cestu otevřenou.


3. Je vždy tam, kde jsi ty
Bydlí na opačném konci sídliště, jeho třída je o tři patra výš než tvá, tramvaj, kterou jezdíš domů, jede na opačnou stranu města, než žije on. Přesto ho stále potkáváš! Zvláštní, ne? To není náhoda, ale jasný úmysl z jeho strany. Nevadí mu zajet si při cestě ze školy i o hodinu déle, sbíhat každou přestávku půlku školy před dveře vaší třídy, tahat na ranní venčení svého čtyřnohého miláčka přes půl sídliště jen proto, aby nepřišel o jedinou šanci tě zahlédnout. A ty si pořád ještě myslíš, že to dělá jen proto, že jste nejlepší kamarádi? Využij příležitosti a jdi do něj. Bránit se určitě nebude:-).,


4. Všímá si všeho
Pokud tě kluk zahrnuje komplimenty typu ,ty šaty ti moc sluší" nebo ,tvůj parfém je příjemný", věř, že po tobě jede. Bohužel ne všichni kluci ze sebe chrlí chválu s klidem ve tváři. Většina by si radši ukousla jazyk, než aby řekli, co si myslí. Ale i u takového stydlína můžeš najít jednu vlastnost. Dívá se kolem s otevřenýma očima a neunikne mu ani to, co jiní přejdou bez povšimnutí. Všimne si i takových maličkostí, jako žes změnila rtěnku nebo žes dočetla knížku. Všímá si na tobě všeho, protože tě má plné oči:-).

strašidelné příběhy

22. prosince 2008 v 12:25 ♥GIRLS WORLD♥
Začalo pršet. Julia seděla v malé místnůstce uvnitř chaty,četla si knihu a čekala na svého přítele Franka.Vyjela si s ním za vidinou krásně stráveného víkendu na její malou chatku. Ta byla postavená daleko od civilizace na odlehlém místě kousek od lesa.Je to tiché místo a ona sem jezdila vždy,když si chtěla oddechnout od každodenních starostí.Je tu ticho,čisto a vždy zde načerpá klid do duše.
Protože na chatě nebyla elektřina,musel jít Frank do lesa pro dříví,aby přes noc oba dva neumrzli.Vyšel asi před hodinou,a tak začínala mít Julia trochu strach.Co tam tak dlouho dělá?Jak daleko až šel?Nestalo se mu něco?Tyhle paranoidní myšlenky se jí honily hlavou a ukončil je až mohutný úder hromu.Leknutím sebou škubla.Koukla se z okna a pozorovala jak déšť pořád nabírá na síle.Po chvíli znovu usedla na svojí židli,vzala knihu a snažila se uklidnit četbou.Díky zamračenému nebi se ale v chatce docela setmělo a tak si musela rozsvítit svíčku. Ale stejně při čtení pořád myslela na Franka.Vyšla na zápraží:
,,Franku!"zavolala.Na odpověď nečekala,sotva slyšela přes hukot deště samu sebe.Znovu ohromě zahřmělo.rychle zalezla zpátky do chaty.Bouřky neměla ráda.když byla malá,přímo před očima uhodil blesk do její sestry a na místě ji zabil.Od té doby nechodila při bouřkách ven.Co když se něco takového stalo Frankovi?Její představy se rychle ubíraly čím dál tím víc hrozivějším scenériím.
Na stole ležel mobil.Hned ho vzala a vytáčela Frankovo číslo.Jeho telefon však ležel vedle ní a tak se znovu vyděsila,když začal vyzvánět.Začala být zoufalá.V chatě už byla skoro tma a tak rozsvítila petrolejku.V tom z ničeho nic něco bouchlo na střeše.Nadskočila ze židle. Každé šustnutí ji děsilo.Bouřku tu nikdy nezažila.Seděla vyděšená na židli a rozhlížela se po místnosti.najednou něco prolétlo za oknem.Nejdřív si myslela,že se jí to zdálo,ale ono to kolem okna proběhlo znovu.Srdce ji tlouklo až někde v krku.Bála se dýchat,bála se pohnout. Znovu něco zavadilo o střechu.Přála si ať je to jen sen a ať se probudí.Štípla se do ruky,ale kýžený výsledek se nedostavil.Začala vzlykat.Byla zoufalá,toužila být doma v městském stresu.Tady jí nikdo nepomůže.Frank je někde pryč, někdo se pohybuje kolem chaty a hází něco na střechu.
Déšť pomalu přestával.Slíbila si,že jakmile přestane,vyběhne ven a poběží dokud nenarazí na nějakou chatku a tam požádá o pomoc.Kdyby se tak nebála bouřky.
Někdo zaklepal na dveře.Zkoprněla,bála se pohnout.Má dělat že vevnitř nikdo není?Ale vždyť svítí!
,,Haló!Je někdo uvnitř?"zvolal nějaký ženský hlas zvenku.Vstala a otočila se směrem ke dveřím.Popošla šouravým krokem pomalu ke dveřím.Znovu se ozvalo zaklepání.přišla ke dveřím a sáhla na kliku.Trochu si i přála ať je to nějaký vrah.Zabije ji a ukončí tím to její trápení.Odhodlala se a otevřela.
Ve dveřích stála starší paní:,,Nezlobte se že ruším,ale zmokla jsem a tak jsem vás chtěla požádat jestli bych se u vás nemohla usušit."Julia si oddechla.Společnost jí přišla vhod.
,,Jen pojďte dál,"ukázala rukou směrem dovnitř.Jen co si stařenka sedla začala se vyptávat,co že je tady taková mladá slečna sama v chatě.Julia začala hned vyprávět co se stalo a stařenka ji pozorně poslouchala.Julia měla radost,že už není sama.Přestala se bát.
,,Když jsem šla kolem lesa,uslyšela jsem jakoby vyjeknutí"řekla stařenka a Julie se zarazila. ,,Promiňte musím jít,"zablekotala a vyběhla ven.Už nepršelo.Chtěla najít Franka.
Vběhla na lesní cestu a za volání Franku,Franku! Pobíhala jako šílená kolem.Nikdo se neozýval.Nikdo nikde nebyl. ,,Franku!"volala.Hlas se jí třásl a přeskakoval,jako kdyby byla znovu v pubertě.Běžela dál,ale přes slzy už skoro neviděla.Zakopla o kmen stromu a spadla na zem.Chvíli je tak ležela a nevěděla co se děje.Pokusila se vstát,opřela se o ruce,ale ty se jí podlomily.Jednou rukou jí projela šílená bolest.Asi si ji zlomila.Už jí bylo všechno jedno,ať si klidně umře,hlavně ať už to trápení skončí.
,,Áaaaghr"uslyšela z lesa nalevo od ní.
,,Franku?"
,,Ááááá" Znělo to jako Frank.Jako šíleně trpící Frank.Nikdy ho takhle křičet neslyšela.Vlastně nikdy neslyšela nikoho takhle zoufale řvát.
,,Franku!"
Rozběhla se směrem k tomu jekotu.Cestou párkrát zakopla o kmeny, popíchala se o větve,ale běžela dál.Vzpomněla si,na tu ženu,co ji nechala v chalupě samotnou.Vždyť o ní nic nevěděla.A vůbec,kde se tam tak z čistajasna vzala? Nic jí nedocházelo,ničemu nerozuměla.Jen bezhlavě běžela lesem,aniž by věděla kam.Nemohla popadnout dech.Musela se na chvíli zastavit.Čekala,jestli znovu něco uslyší.Nic se neozývalo,ale zato ucítila silný zápach.Trochu se jí nadzvedl žaludek,a tak pokračovala v cestě.
Po chvíli doběhla k místu,kde nebylo moc stromů.Na zemi uviděla ležící postavu.Chvíli zůstala stát na místě a pak se přiblížila.To neměla dělat. Na zemi ležel Frank.Z toho pohledu málem omdlela.Frank měl vypíchnuté oči a vyrvaný jazyk.Břicho měl rozpárané a jeho vnitřnosti byly rozházené všude kolem. Z toho šoku se ji na chvíli zatmělo před očima.Zapomněla dýchat. Všimla si ještě,že má Frank propíchlé dlaně,jako by byl ukřižován.Všude kolem bylo plno krve.Kousek od sebe uslyšela zašustnutí.Bylo slabé a tak ho moc nevnímala.přece jen byla v šoku.Ale pak uslyšela krok.Otočila se a v tom ucítila na zátylku chlad.V zápětí jí něco praštilo přes hlavu.Upadla do bezvědomí.
Probudila se přivázaná ke stromu.Nikde nikdo nebyl.Frank zmizel. Roz- hlížela se jak je to šlo.Slyšela jak někdo přichází.Ozývalo se to těsně za stromem,kde byla přivázaná.Nemohla se ani pohnout.Zvuky se utišily.Strachy nedýchala.Bála se co přijde.Z leva se k její hlavě přisunula ruka,ve které se blýštila od pohledu ostrá čepel nože.Zakřičela bolestí když jí čepel projela tváří. Slzy se jí z očí valily proudem,celá se třásla.Tohle je její konec.Tak ať už to neprodlužuje.Nemohla mluvit.Znovu uviděla čepel.Přibližovala se k jejím očím. Ucítila ukrutnou bolest,při níž na pár vteřin omdlela.Už nikdy nic neviděla.

♥cool zkoušky odvahy

22. prosince 2008 v 12:09 ♥GIRLS WORLD♥
1.U novinového článku požádej o PLAYBOY nebo nějaký jiný časopis. když ti nebudou chtít prodat rozfňukej se a řekni,že bez toho neusneš.
2. Jdi do města kde je hodně lidí a obejmi úplně cizího člověka a přitom říkej ,jaká je škoda,že se lidi neobjímají častěji,ale nesmíš se u toho smát!
3. Dvojitá zkouška odvahy je pro tebe a tvého partnera (opačné pohlaví!..) běžte na koupák a vyměntě si plavky na celý den.
4.Jdi ve, za sebou táhni vodítko a na něm měj neviditelného pejska. Občas ho okřikni nebo řekni BOBÍKU SEDNI! Sleduj reakce lidí ,třeba někoho popros ať ti ho pohlídá.
5. Najdi v telefonním seznamu číslo nějakého sexshopu ve svém okolí a zavolej tam. Zcela vážně se zeptej na ceny různých výrobků.
6.Zazvoň na dveře někoho úplně cizího. Jakmile někdo otevře,řekni nějaký milí kompliment, třeba: "Nemohl jsem si nevšimnout jaké máte v okně krásné záclony."
7.V nějakém supermarketu dojdi k oddělení masa, stoupni si doprostřed uličky a třikrát za sebou zakřič:" Žrouti masa jsou VRAZI!",Třeba tě nevivedou:D
8.Zeptej se toho nejsladšího kluka ze tvé třídy jestli ho má opravdu tak malého jak všichni říkají:)..
9.Na plovárně běž se svým klukem/holkou za plavčíkem a z kamenným výrazem mu řekni,že jste se mu omylem vyčurali do vody a co s tím jako teda máte dělat.
10.Při vyučování počkej tak do půlky hodiny a pak se přihlas a řekni,že musíš na velkou. Když tě nebude chtít pustit řekni že už to nevydržíš.
11.Je jedno jestli ve škole nebo doma-hodinu odpovídej na každou otázku tři penisi...Jestli to zvládneš jeden z nejtěžších ukolů máš za sebou.
12.Dojdisi v restauraci pro tác s jídlem . Pak ho převrhni a řekni,že tohle jsi tedy nikdy vžádné restauraci nezažil/a.
13.Sněz pizzu s úplně tou nejbláznivější přílohou. Např. feferonky,nutela a ananas.
14.Jdi na toalety,kde je hodně lidí jako např. nákupní centrum. V kabince chvíli nahlas vzdychej potom vyjdi ven jako by se nic nestalo ,hlavně se nesměj!!
15.Chyt se se svým nejlepším kaamrádem /kamarádkou za ruku a řekni že jsi homosexuál.
16.Jeden celý den na sobě noc oblečení,které ty veberou sourozenci, kamarádky, kámoši atd.. at je jakkoliv bláznivý..
17.Pře velkou přestávkou si udělej hodně vyditelnáý mokrý flek na kalhotách, aby to vypadalo,že ses počůral/a . Přijď spláčem do třídy,jestli by tě paní učitelka nepustila domů...
18.Stoupni si na pěší zonu a veď pět minut nějakou uplni stupidni řeč:" Cuketa je zelenina od Ďábla.." nebo " opravdu musejí studenti chodit do školy už v osm ráno?"
19Drsná zkouška pro ty odvážnější !!!HOLKY!!! ne pro kluky..Dva týdny si nehol nohy a nos mini sukně nebo kratasy..co na to budou kluci říkat:)
20Zajdi ke svým sousedům a řekni,jestli by to příště u sexu mohly trochu stlumit.. A pak jim dlouze vysvětluj že tm máš holka/kluka a chcte mít taky soukromí,nebo že se potřebuješ učit atd...
21. Nastup do metra a začni zpívat co nevíce "mutoním" hlasem.., schválně co na to bude říkat řidič..
22.Jdi k nějakému kuřákovi a vyžebrej na něm cigaretu až ti ji dá zlom ji před ním a řekni, že vlastně nekouříš..
23. Jestli poletíš letadlem běž k letušce a zakřič:"Všichni tady umřeme!"
24.S kámošem/kou se po domluvě předem rozlučte uprostřed náměstí a až se otočí začni křičet :"POMOC zlodějka!!!"
25.Až to v restauraci přinesou v mističce voduu na umytí. vypij celou misku na ex a pak řekni,žes takovou dobrou polévku ještě nikdy nejedla..

trapasy hvězd

22. prosince 2008 v 11:41 ♥GIRLS WORLD♥
3 TRAPASY HILARY DUFF
PRVNÍ TRAPAS:


DRUHÝ TRAPAS:
"Už je to dost dávno, co jsem se zúčastnila jedné talentové soutěže. Týdny jsem se na ni pečlivě připravovala, a když konečně nastal den D, byla jsem strašně nervózní. Každý z uchazečů musel na pódiu zazpívat připravenou píseň s vlastní choreografií. Když jsem přišla na řadu, byla jsem přesvědčená, že můj tanec obsahuje snad všechny prvky a porotu určitě okouzlí. Docela se mi dařilo… až do doby, než přišly na řadu otočky. Dělala jsem je příliš rychle a prudce, a to se mi stalo osudným. Při jedné z nich jsem ztratila rovnováhu, škobrtla jsem a spadla do první řady, kde seděla porota! Ostatní soutěžící se mohly potrhat smíchy a ani komise nedokázala potlačit cukající koutky úst. Úplně rudá jsem radši utekla do zákulisí…"

TŘETÍ TRAPAS:
TRAPAS JENIFER LOPEZ
V deseti jsme utrpěla šokující vánoční zážitek. Mám toužebným přáním tehdy bylo najít pod stromečkem svlékajícé barbínu. Plná očekávání jsme se vrhla na rozbalovábí dárků - a následovalo obrovské sklamání - žádnou bárbínu jsem nedostala! A tehdy jse vedle mě ozval radostný výkřik - moje starší sestra Leslie právě rozbalila tu úžasnou panenku, přesně tu, kterou jsme si tolik přála já! Byla jsme tak překvapená a smutná, že jsme práskla dveřmi a utekla jsem pryč. Máma se tehdy v zoufalství sebrala a běžela mě hledat - no a mezitím jí v troubě shořela slavnostní večeře. Opravdu báječné nadělení.TRAPAS ASHLEY OLSEN

"Před pár měsíci jsme byli pracovně v Anglii.Po večeři v hotelové restauraci byla Mary-Kate unavená a šla si lehnout.Já jsem ještě chvilku poseděla a pak jsem se taky chystala na kutě.Když jsem si říkala portýrovi o klíč od pokoje,díval se na mě jako bych spadla z višně.A jen řekl"vždyt jsem vám ho už dával..."Snažila jsem se mu vysvětlit,že mám sestru-dvojče-ale nenechal si to vymluvit.Myslel si,že se chci vloupat do cizího pokoje!Bylo to tak trapné!Za mnou se už začala dělat fronta,nakonec jsem musela vzbudit Mary-Kate,aby portýrovi dokázala že jsme opravdu dvě.

TRAPAS MARY KATE OLSEN

"Nedávno se Mary-Kate a Ashley zúčastnily jedné modní přehlídky.Měli co nejelegantněji vyjít po schodech a projít se po molu.Není to nic těžkého,jenže...Mary-Kate šla před Ashley a v tom se to stalo.Mary-Kate se zamotal podpatek do záhybu dlouhé sukně a pomalu se začala kácet.Chtěla udržet rovnováhu a tak začala mávat rukama kolem sebe.Už to ale nevybalancovala a plácla s sebou do publika."


TRAPAS ASHLEY TISDALE
Jednou jsem si doma zapomněla přezůvky,takže jsem musela chodit ve škole bosa.Ten den jsem na sobě měla krátkou sukni a silonky,takže v silonkách za chvíli díry...Jako naneštěstí ten den probíhalo focení všech tříd!Na semou třídu mám teda pěknou vzpomínku...jsem na fotce bosa v silonkách plných dír a s
prstama venku.Radši jsem si ty silonky měla sundat,ale tenkrát jsem to neřešila:)


TRAPAS AVRILE LAVIGNE


Jednou jsme se na školním večírku museli
s holkama obléct do hrozných zelených sukní,který nám byly strašně velký.Rychle jsme běžely na pódium,a když jsme uviděli celou školu i s klukama v první řadě,zapomněly jsme najednou text a začaly koktat.Všichni se na nás koukali a aby toho nebylo málo,některým z nás spadly ty příšerný obrovský sukně na zem...prostě hrůza!fotecky beyoncé

21. prosince 2008 v 12:26 beyonce