♥cool zkoušky odvahy

22. prosince 2008 v 12:09 |  ♥GIRLS WORLD♥
1.U novinového článku požádej o PLAYBOY nebo nějaký jiný časopis. když ti nebudou chtít prodat rozfňukej se a řekni,že bez toho neusneš.
2. Jdi do města kde je hodně lidí a obejmi úplně cizího člověka a přitom říkej ,jaká je škoda,že se lidi neobjímají častěji,ale nesmíš se u toho smát!
3. Dvojitá zkouška odvahy je pro tebe a tvého partnera (opačné pohlaví!..) běžte na koupák a vyměntě si plavky na celý den.
4.Jdi ve, za sebou táhni vodítko a na něm měj neviditelného pejska. Občas ho okřikni nebo řekni BOBÍKU SEDNI! Sleduj reakce lidí ,třeba někoho popros ať ti ho pohlídá.
5. Najdi v telefonním seznamu číslo nějakého sexshopu ve svém okolí a zavolej tam. Zcela vážně se zeptej na ceny různých výrobků.
6.Zazvoň na dveře někoho úplně cizího. Jakmile někdo otevře,řekni nějaký milí kompliment, třeba: "Nemohl jsem si nevšimnout jaké máte v okně krásné záclony."
7.V nějakém supermarketu dojdi k oddělení masa, stoupni si doprostřed uličky a třikrát za sebou zakřič:" Žrouti masa jsou VRAZI!",Třeba tě nevivedou:D
8.Zeptej se toho nejsladšího kluka ze tvé třídy jestli ho má opravdu tak malého jak všichni říkají:)..
9.Na plovárně běž se svým klukem/holkou za plavčíkem a z kamenným výrazem mu řekni,že jste se mu omylem vyčurali do vody a co s tím jako teda máte dělat.
10.Při vyučování počkej tak do půlky hodiny a pak se přihlas a řekni,že musíš na velkou. Když tě nebude chtít pustit řekni že už to nevydržíš.
11.Je jedno jestli ve škole nebo doma-hodinu odpovídej na každou otázku tři penisi...Jestli to zvládneš jeden z nejtěžších ukolů máš za sebou.
12.Dojdisi v restauraci pro tác s jídlem . Pak ho převrhni a řekni,že tohle jsi tedy nikdy vžádné restauraci nezažil/a.
13.Sněz pizzu s úplně tou nejbláznivější přílohou. Např. feferonky,nutela a ananas.
14.Jdi na toalety,kde je hodně lidí jako např. nákupní centrum. V kabince chvíli nahlas vzdychej potom vyjdi ven jako by se nic nestalo ,hlavně se nesměj!!
15.Chyt se se svým nejlepším kaamrádem /kamarádkou za ruku a řekni že jsi homosexuál.
16.Jeden celý den na sobě noc oblečení,které ty veberou sourozenci, kamarádky, kámoši atd.. at je jakkoliv bláznivý..
17.Pře velkou přestávkou si udělej hodně vyditelnáý mokrý flek na kalhotách, aby to vypadalo,že ses počůral/a . Přijď spláčem do třídy,jestli by tě paní učitelka nepustila domů...
18.Stoupni si na pěší zonu a veď pět minut nějakou uplni stupidni řeč:" Cuketa je zelenina od Ďábla.." nebo " opravdu musejí studenti chodit do školy už v osm ráno?"
19Drsná zkouška pro ty odvážnější !!!HOLKY!!! ne pro kluky..Dva týdny si nehol nohy a nos mini sukně nebo kratasy..co na to budou kluci říkat:)
20Zajdi ke svým sousedům a řekni,jestli by to příště u sexu mohly trochu stlumit.. A pak jim dlouze vysvětluj že tm máš holka/kluka a chcte mít taky soukromí,nebo že se potřebuješ učit atd...
21. Nastup do metra a začni zpívat co nevíce "mutoním" hlasem.., schválně co na to bude říkat řidič..
22.Jdi k nějakému kuřákovi a vyžebrej na něm cigaretu až ti ji dá zlom ji před ním a řekni, že vlastně nekouříš..
23. Jestli poletíš letadlem běž k letušce a zakřič:"Všichni tady umřeme!"
24.S kámošem/kou se po domluvě předem rozlučte uprostřed náměstí a až se otočí začni křičet :"POMOC zlodějka!!!"
25.Až to v restauraci přinesou v mističce voduu na umytí. vypij celou misku na ex a pak řekni,žes takovou dobrou polévku ještě nikdy nejedla..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miuska Miuska | Web | 22. prosince 2008 v 12:12 | Reagovat

Ahoj tu je vianočna bublina prosim zapoj sa lebo ja velmi rada robim cenky toto nieje reklama ale prosba aby si sa zapojil(a) prosim je to lachke budem ti vdačna mooc a možno ty vyhraš a kto ma prve miesto ma fakt užastne ceny prosiiiiiiiiim

http://rihanna-naj.blog.cz/0812/vianocna-sutaz-0-4#komentar

A aj ked tvuj komentar nebude vtipni niečo vyhraš určite

2 Miguška Miguška | Web | 22. prosince 2008 v 12:13 | Reagovat

Ahojky,máš moc hezký blog :)) Pokud chceš,můžeš se podívat na můj,najdeš tam třeba přihlášku do soutěže o nejhezčí vánoční stromeček,nebo různé vánoční tipy,lásku,testy,diskuzi atd.. papa

3 kačka kačka | Web | 22. prosince 2008 v 12:14 | Reagovat

ahoj já mám taky web klik na muj!!!!!!!!!!!!!!

4 Floess&Nickotinka Floess&Nickotinka | Web | 22. prosince 2008 v 12:14 | Reagovat

Ahojí, omlouvám se, že ti píšu(doufám ,že to nebereš jako reklamu:) nejedná se o žádné vymáhání hlasů či tak je to spíše POZVÁNKA).

Zvu tě na náš blog www.synonyma.blog.cz , kde se od 22.12.(dneška:), už se to tam pomalu rozjíždí) do 26.12. 2008 bude konat velká VÁNOČNÍ PARTY!! Tak se přijď aspoň jeden den podívat:). Bude spousta soutěží, obrázků nebo také rámečky mnou vytvořené ke stažení!!(teďkom tam je bleskovka,bublinovka a spousta dalšího!)

Takže přijď se mrknout:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama