trapasy hvězd

22. prosince 2008 v 11:41 |  ♥GIRLS WORLD♥
3 TRAPASY HILARY DUFF
PRVNÍ TRAPAS:


DRUHÝ TRAPAS:
"Už je to dost dávno, co jsem se zúčastnila jedné talentové soutěže. Týdny jsem se na ni pečlivě připravovala, a když konečně nastal den D, byla jsem strašně nervózní. Každý z uchazečů musel na pódiu zazpívat připravenou píseň s vlastní choreografií. Když jsem přišla na řadu, byla jsem přesvědčená, že můj tanec obsahuje snad všechny prvky a porotu určitě okouzlí. Docela se mi dařilo… až do doby, než přišly na řadu otočky. Dělala jsem je příliš rychle a prudce, a to se mi stalo osudným. Při jedné z nich jsem ztratila rovnováhu, škobrtla jsem a spadla do první řady, kde seděla porota! Ostatní soutěžící se mohly potrhat smíchy a ani komise nedokázala potlačit cukající koutky úst. Úplně rudá jsem radši utekla do zákulisí…"

TŘETÍ TRAPAS:
TRAPAS JENIFER LOPEZ
V deseti jsme utrpěla šokující vánoční zážitek. Mám toužebným přáním tehdy bylo najít pod stromečkem svlékajícé barbínu. Plná očekávání jsme se vrhla na rozbalovábí dárků - a následovalo obrovské sklamání - žádnou bárbínu jsem nedostala! A tehdy jse vedle mě ozval radostný výkřik - moje starší sestra Leslie právě rozbalila tu úžasnou panenku, přesně tu, kterou jsme si tolik přála já! Byla jsme tak překvapená a smutná, že jsme práskla dveřmi a utekla jsem pryč. Máma se tehdy v zoufalství sebrala a běžela mě hledat - no a mezitím jí v troubě shořela slavnostní večeře. Opravdu báječné nadělení.TRAPAS ASHLEY OLSEN

"Před pár měsíci jsme byli pracovně v Anglii.Po večeři v hotelové restauraci byla Mary-Kate unavená a šla si lehnout.Já jsem ještě chvilku poseděla a pak jsem se taky chystala na kutě.Když jsem si říkala portýrovi o klíč od pokoje,díval se na mě jako bych spadla z višně.A jen řekl"vždyt jsem vám ho už dával..."Snažila jsem se mu vysvětlit,že mám sestru-dvojče-ale nenechal si to vymluvit.Myslel si,že se chci vloupat do cizího pokoje!Bylo to tak trapné!Za mnou se už začala dělat fronta,nakonec jsem musela vzbudit Mary-Kate,aby portýrovi dokázala že jsme opravdu dvě.

TRAPAS MARY KATE OLSEN

"Nedávno se Mary-Kate a Ashley zúčastnily jedné modní přehlídky.Měli co nejelegantněji vyjít po schodech a projít se po molu.Není to nic těžkého,jenže...Mary-Kate šla před Ashley a v tom se to stalo.Mary-Kate se zamotal podpatek do záhybu dlouhé sukně a pomalu se začala kácet.Chtěla udržet rovnováhu a tak začala mávat rukama kolem sebe.Už to ale nevybalancovala a plácla s sebou do publika."


TRAPAS ASHLEY TISDALE
Jednou jsem si doma zapomněla přezůvky,takže jsem musela chodit ve škole bosa.Ten den jsem na sobě měla krátkou sukni a silonky,takže v silonkách za chvíli díry...Jako naneštěstí ten den probíhalo focení všech tříd!Na semou třídu mám teda pěknou vzpomínku...jsem na fotce bosa v silonkách plných dír a s
prstama venku.Radši jsem si ty silonky měla sundat,ale tenkrát jsem to neřešila:)


TRAPAS AVRILE LAVIGNE


Jednou jsme se na školním večírku museli
s holkama obléct do hrozných zelených sukní,který nám byly strašně velký.Rychle jsme běžely na pódium,a když jsme uviděli celou školu i s klukama v první řadě,zapomněly jsme najednou text a začaly koktat.Všichni se na nás koukali a aby toho nebylo málo,některým z nás spadly ty příšerný obrovský sukně na zem...prostě hrůza!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama